Lustră Zumaline Riano P0454-08C-SDGF
- Producator:
- Cod produs:115880
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb , transparent |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 590 mm |
| Culoare carcasă | negru , auriu |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Inălțime | 1120 mm |
| Numar de becuri | 8 |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 42 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Zumaline |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.



