Lustră Zumaline Leta RLD93350-1W
- Producator:
- Cod produs:115915
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 300 mm |
| Culoare carcasă | crom |
| Denen / uzor / decor | da |
| Tip dulie | E27 |
| Inălțime | 1000 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Lipsa de abajur | nu |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Producător | Zumaline |
| Material abajur | textil |
Fără întrebări până acum.

