Lustră Zumaline Lazaro MD1918-3S-CHROME
- Producator:
- Cod produs:115916
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | fumuriu |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru |
| Lungimea | 750 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Inălțime | 1200 mm |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Lăţime | 150 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Zumaline |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.


