Lustră Zumaline Grande P19106-5
- Producator:
- Cod produs:115923
- Available:În stoc300
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 590 mm |
| Culoare carcasă | negru |
| Denen / uzor / decor | da |
| Tip dulie | E14 |
| Inălțime | 1200 mm |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Lipsa de abajur | da |
| Producător | Zumaline |
Fără întrebări până acum.

