Lustră Zumaline Artemida RLD92193-5
- Producator:
- Cod produs:96649
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 400 mm |
| Culoare carcasă | crom |
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Tip dulie | G9 |
| Inălțime | 1000 mm |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | LED , halogen |
| Putere maxima per bec | 42 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Zumaline |
| Gradul de protecție | I |
| Material abajur | textil |
Fără întrebări până acum.



