Lustră Trio Sambo (670110231)
- Producator:
- Cod produs:167165
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | alb |
| Lungimea | 450 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Inălțime | 110 mm |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | SMD LED |
| Putere maxima per bec | 22 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Lăţime | 450 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807383973 |
| Material abajur | metal , plastic |
Fără întrebări până acum.


