Lustră Trio Jail Chrome (R81353106)
- Producator:
- Cod produs:166934
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | transparent |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | crom |
| Lungimea | 70 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Inălțime | 160 mm |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 28 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Lăţime | 400 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807228069 |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.


