Lustră LuminaLed JH-710 (0073863)
- Producator:
- Cod produs:202949
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | negru |
| Material carcasă | metal , lemn |
| Culoare carcasă | negru |
| Denen / uzor / decor | nu |
| Tip dulie | E27 |
| Inălțime | 1200 mm |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Lăţime | 300 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Lipsa de abajur | nu |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Producător | LuminaLed |
| Material abajur | metal |
Fără întrebări până acum.






