Lustră LuminaLed JH-604 (0073472)
- Producator:
- Cod produs:96381
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | roz |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | frânghie , plastic |
| Diametru | 230 mm |
| Culoare carcasă | roz |
| Montare | cârlig |
| Lungimea | 1000 mm |
| Denen / uzor / decor | da |
| Tip dulie | E27 |
| Inălțime | 130 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | LuminaLed |
| Gradul de protecție | I |
| Material abajur | gips |
Fără întrebări până acum.

