Lustră LuminaLed JH-223 (0070870)
- Producator:
- Cod produs:147457
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | gri |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 140 mm |
| Culoare carcasă | negru |
| Montare | bara de fixare |
| Lungimea | 1000 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Inălțime | 170 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | LuminaLed |
| Gradul de protecție | I |
| Material abajur | ciment |
Fără întrebări până acum.


