Lustră Lampardi Rabbi LP458-3P
- Producator:
- Cod produs:158103
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | bej |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 460 mm |
| Culoare carcasă | bej |
| Tip dulie | E14 |
| Inălțime | 800 mm |
| Numar de becuri | 3 |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Producător | Lampardi |
| Material abajur | pânză |
Fără întrebări până acum.


