| Culoare abajur | fumuriu |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 200 mm |
| Culoare carcasă | negru |
| Montare | bara de fixare |
| Lungimea | 200 mm |
| Denen / uzor / decor | da |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 2 W |
| Lăţime | 200 mm |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Lipsa de abajur | nu |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000681044 |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.


