Living Yasen Veronica Stejar trufat/Alb
- Producator:
- Cod produs:27339
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar trufă |
| Material fațadă | PAL |
| Seria | Veronika |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 195 cm |
| Adâncime | 50.5 cm |
| Lăţime | 302.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009020036967 |
Fără întrebări până acum.




