Living Bafimob Anna Trufel
- Producator:
- Cod produs:112193
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | trufă |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Anna |
| Culoare fațadă | chamoni deschis |
| Inălțime | 195 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Lăţime | 225 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bafimob |
| Cod EAN | 2009020040438 |
Fără întrebări până acum.


