Lenjerie de pat pentru copii Veres Stitch Point (219.02) Blue
- Producator:
- Cod produs:200995
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 6 |
| Țara de producere | Ucraina |
| Culoare principală | albastru deschis |
| Pernă | 40x60 cm |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Cerceaf pilota | 90x110 cm |
| Tip | set |
| Pilota | 90x110 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 28x120(1) cm, 28x60(2) cm |
| Perete protector | da |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Material | bumbac , hollofayber , velur |
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000094313 |
Fără întrebări până acum.


