Lenjerie de pat pentru copii Veres Lactic (153.5.02)
- Producator:
- Cod produs:62800
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 3 |
| Țara de producere | Ucraina |
| Culoare principală | bej |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Cerceaf pilota | 100x130 cm |
| Tip | set |
| Fata de perna | 35x45 cm |
| Material | bumbac |
| Număr de fețe de pernă | 1 |
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000099516 |
Fără întrebări până acum.

