Lenjerie de pat pentru copii Veres Giraffe (217.06)
- Producator:
- Cod produs:142570
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 6 |
| Culoare principală | gri |
| Pernă | 40x60 cm |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Cerceaf pilota | 90x110 cm |
| Pilota | 90x110 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 60x32(2) cm, 40x32(6) cm |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Material | bumbac , hollofayber |
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000087612 |
Fără întrebări până acum.


