Lenjerie de pat pentru copii Perina Rabbit (PK3-02.1)
- Producator:
- Cod produs:132150
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 3 |
| Țara de producere | Bielorusia |
| Culoare principală | multicolor |
| Desen | iepurași |
| Cearceaf de pat | 80x160 cm |
| Dimensiuni(generale) | 160x80 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Cerceaf pilota | 123x163 cm |
| Tip | set |
| Fata de perna | 50x70 cm |
| Material | satin |
| Producător | Perina |
| Cod EAN | 4811599006719 |
Fără întrebări până acum.



