Lenjerie de pat pentru copii Cottony Cotton Masinute Verzi Сopii (192832)
- Producator:
- Cod produs:133741
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 3 |
| Țara de producere | Moldova |
| Culoare principală | verde |
| Desen | mașini |
| Cearceaf de pat | 110x150 cm |
| Cerceaf pilota | 110x145 cm |
| Fata de perna | 50x50 cm |
| Material | bumbac |
| Producător | Cottony |
Fără întrebări până acum.

