Lenjerie de pat pentru copii Cilek Happy (21.03.4170.00)
- Producator:
- Cod produs:161687
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 6 |
| Culoare principală | roz |
| Cearceaf de pat | 110x150 cm |
| Dimensiuni(generale) | 130x80 cm |
| Specificații suplimentare | + perna decorativa , pătură din fleece |
| Tip | set |
| Pilota | 90x130 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 129x38 cm, 129x60 cm, 60/67x78 cm |
| Fata de perna | 35x45 cm |
| Material | bumbac |
| Producător | Cilek |
Fără întrebări până acum.





