Lenjerie de pat pentru copii Chipolino Mint Sky (KOSCLOSET013MST)
- Producator:
- Cod produs:72613
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 4 |
| Țara de producere | Bulgaria |
| Culoare principală | mentol |
| Pernă | 20x30 cm |
| Desen | stele |
| Cearceaf de pat | 100x80 cm |
| Tip | set |
| Pilota | 70x80 cm |
| Fata de perna | 20x30 cm |
| Material | bumbac |
| Număr de fețe de pernă | 1 |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931045531 |
Fără întrebări până acum.

