Lenjerie de pat pentru copii Cam For Cullami 153 Dark Gray
- Producator:
- Cod produs:129680
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 3 |
| Culoare principală | gri |
| Specificații suplimentare | pentru leagănul Cullami |
| Cerceaf pilota | 1 cm |
| Tip | set |
| Pilota | 1 cm |
| Fata de perna | 1 cm |
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 8005549926127 |
Fără întrebări până acum.


