Lavoar Santek Baikal (99805)
- Producator:
- Cod produs:159550
- Available:În stoc300
| Forma | nestandard |
| Dimensiuni | 660x475x180 mm |
| Greutate | 16 кg |
| Tip montare | pe blat |
| Inălțime | 18 cm |
| Сuloare | alb |
| Supliment | Se vinde numai cu un dulap sub chiuvetă |
| Adâncime | 47.5 cm |
| Lăţime | 66 cm |
| Țara producătoare | Rusia |
| Material | Porțelan |
| Producător | Santek |
Fără întrebări până acum.


