Lavoar Montebella 600x460 Chinchilla
- Producator:
- Cod produs:52231
- Available:În stoc300
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 600х460 mm |
| Tip montare | încastrabil |
| Сuloare | gri |
| Adâncime | 46 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Material | piatră artificială |
| Producător | Montebella |
Fără întrebări până acum.

