Lavoar Laufen Val (H8152830001051)
- Producator:
- Cod produs:53217
- Available:În stoc300
| Forma | nestandard |
| Greutate | 8 кg |
| Tip montare | suspendat |
| Inălțime | 11.5 cm |
| Сuloare | alb |
| Adâncime | 31.5 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Material | ceramică |
| Producător | Laufen |
Fără întrebări până acum.


