Lavoar Elita Nomia (145291)
- Producator:
- Cod produs:41448
- Available:În stoc300
| Forma | dreptunghiulară |
| Greutate | 9.5 кg |
| Tip montare | pe blat |
| Inălțime | 13.5 cm |
| Сuloare | negru |
| Adâncime | 39 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Material | ceramică |
| Producător | Elita |
Fără întrebări până acum.


