Lavoar Bien Motto MTLG05003FD0W5000
- Producator:
- Cod produs:16183
- Available:În stoc300
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 500х380х140 mm |
| Tip montare | pe blat |
| Inălțime | 14 cm |
| Сuloare | alb |
| Supliment | lucios |
| Adâncime | 38 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Țara producătoare | Turcia |
| Material | ceramică |
| Producător | Bien |
| Cod EAN | 8681902087621 |
Fără întrebări până acum.


