| Putere | 3 W |
| Număr de baterii | 3 |
| Greutatea | 340 g |
| Dimensiuni | 34х110 mm |
| Distanța fluxul luminos | 120 m |
| Lumină | LED |
| Nivelurile de luminozitate | 1 |
| Fluxul luminos | 150 lumen |
| Tip | pe mînă |
| Clasa de securitate | IP-67 |
| Timp de lucru continuu | 5 h |
| Material | metal |
| Destinaţie | universal |
| Culoare | negru |
| Rezistenta la apa | da |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
| Tip de baterie | AAA |
| Cod EAN | 6933528760061 |
| Alimentare | baterii |
Fără întrebări până acum.


