Lanț pentru ferăstrău RTRMAX RTY853
- Producator:
- Cod produs:10990
- Available:În stoc300
| Pasul cu lanțului | 0.325 " |
| Tip | lanţ |
| Lungimea lanțului | 40 cm |
| Grosimea lanțului | 1.3 mm |
| Număr de legături | 32 buc. |
| Material | oțel |
| Numărul de dinți | 920 buc. |
| Producător | RTRMAX |
Fără întrebări până acum.

