Lampă încorporabilă Fucida Slim 3W 210LM 4000K 85x85mm (4574)
- Producator:
- Cod produs:85595
- Available:În stoc300
| Tipul sursei de lumină | Fucida |
| Baza lampii | lumina Led încorporată |
| Clasa energetica | A |
| Material carcasă | metal |
| Unghiul razei | 280 ° |
| Dimensiunea lămpii | 85х85 mm |
| Durata de viață | 50000 ore |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 30 W |
| Culoarea carcasă | alb |
| Temperatura culorii | 4000 °K |
| Material difuzor | acril |
| Fluxul luminos | 210 lm |
| Culoarea difuzorului | alb |
| Lungime | 85 mm |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Producător | Fucida |
| Puterea | 3 W |
| Coeficient de ondulare | |
| Cantitate | 1 |
Fără întrebări până acum.

