Lampă încorporabilă Fucida FE3517
- Producator:
- Cod produs:150337
- Available:În stoc300
| Putere | 12 W |
| Temperatura de culoare | 6500 К |
| Tip de lampă | LED |
| Dimensiuni externe | 17x17 cm |
| Culoare | alb |
| Soclu | LED |
| Fluxului de lumină | 840 lm |
| Producător | Fucida |
| Materialul armei | aluminiu |
Fără întrebări până acum.

