Ladă pentru pat pentru copii Poland 150cm (Grey)
- Producator:
- Cod produs:134427
- Available:În stoc300
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | lemn |
| Culoare fațadă | gri |
| Inălțime | 18.5 cm |
| Tip | ladă pentru pătuc |
| Adâncime | 57 cm |
| Lăţime | 150 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |
Fără întrebări până acum.


