| Țara proprietar mărcii | Polonia |
| Tip | lacăt |
| Lungime | 19 cm |
| Utilizarea | universal |
| Lăţime | 3.5 cm |
| Numarul în set | 4 |
| Producător | BabyOno |
| Cod EAN | 5901435411148 |
| Extensibile | da |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Țara proprietar mărcii | Polonia |
| Tip | lacăt |
| Lungime | 19 cm |
| Utilizarea | universal |
| Lăţime | 3.5 cm |
| Numarul în set | 4 |
| Producător | BabyOno |
| Cod EAN | 5901435411148 |
| Extensibile | da |
Fără întrebări până acum.