Irigator Waterpik Aquarius Water Flosser WP-660 White
- Producator:
- Cod produs:7883
- Available:În stoc300
| Altele | duze standard , duză pentru curățarea buzunarelor adânci ale gingiilor , duză ortodontică pentru curățarea bretele , duză-perie ortodontică , duza pentru curatarea implanturilor |
| Dimensiuni | 260x120x96 mm |
| Tehnologie de curățare | pulsant |
| Presiunea minimă a apei | 70 kPa |
| Greutate | 660 g |
| Presiunea maximă a apei | 690 kPa |
| Reglarea presiunei | neted |
| Frecvența de frecare a apei | 1400 impuls / min |
| Culoarea | alb |
| Capacitatea rezervorului | 650 ml |
| Numărul de duze incluse | 7 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Waterpik |
Fără întrebări până acum.


