Injector PoE D-link DPE-301GI
- Producator:
- Cod produs:67045
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.07 kg |
| Tip | adapter |
| Capacitatea portului | 10 mbps, 100 mbps, 1000 mbps |
| Tensiunea de ieșire | 54 W |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 109.8х62.2х24.5 mm |
| Total porturi | 2 |
| Porturi RJ45 | 1 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | D-Link |
| Puterea | 32.4 W |
| Protocoale Ethernet | IEEE 802.3 , IEEE 802.3ab , IEEE 802.3u |
| Cod EAN | 790069416668 |
Fără întrebări până acum.




