Încărcător laptop Hama niversal USB-C (200016)
- Producator:
- Cod produs:54427
- Available:În stoc300
| Putere | 65 W |
| Curent de ieșire | 3.25 A |
| Tip | universal |
| Culoarea | alb |
| Sursa de alimentare | priză |
| Tensiune de ieșire | 20.5 V |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hama |
Fără întrebări până acum.

