Încărcător Hoco N3 Special Type-C White
- Producator:
- Cod produs:107925
- Available:În stoc300
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A |
| Set | încărcător , cablu USB Type-C |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 86x45x29 mm |
| Conector de cablu | USB type C |
| Greutate | 43 g |
| Tip | încărcător |
| Tipul conectorului | USB |
| Culoare | alb |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hoco |
| Puterea | 18 W |
| Cod EAN | 6931474729392 |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
Fără întrebări până acum.

