Încărcător Hoco C81A Asombroso Lightning White
- Producator:
- Cod produs:139049
- Available:În stoc300
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A |
| Set | încărcător , Lightning cablu |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 83x42x25 mm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Conector de cablu | Lightning |
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Tipul conectorului | Lightning |
| Culoare | alb |
| Garanție | 12 luni |
| Curent maxim de ieșire | 2.1 A |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474727947 |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
Fără întrebări până acum.

