Încărcător Hoco C73A Glorious Type-C White
- Producator:
- Cod produs:87422
- Available:În stoc300
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A |
| Set | încărcător , cablu USB Type-C |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 82x42x26 mm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Conector de cablu | USB type C |
| Greutate | 56 g |
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Tipul conectorului | USB |
| Culoare | alb |
| Garanție | 12 luni |
| Curent maxim de ieșire | 2.4 A |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474713070 |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
Fără întrebări până acum.


