Încărcător Baseus Super Si Quick Charger Blue (TZCCSUP-B03)
- Producator:
- Cod produs:36805
- Available:În stoc300
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Cablu inclus | da |
| Conector de cablu | Lightning |
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Culoare | albastru |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Producător | Baseus |
| Puterea | 20 W |
| Cod EAN | 6953156230071 |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
Fără întrebări până acum.



