Încărcător auto Platinet PLCR22B
- Producator:
- Cod produs:135479
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 55х28.5х59 mm |
| Greutate | 49.6 g |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Încărcare rapidă | nu |
| Tensiune de ieșire | 12 V, 24 V |
| Brichetе | 2 |
| Culoare | negru |
| Curent maxim de ieșire | 3.4 A |
| Producător | Platinet |
Fără întrebări până acum.

