Încărcător auto Defender UCA-31
- Producator:
- Cod produs:66908
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 33x147x85 mm |
| Greutate | 50 g |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Culoare | negru |
| Curent maxim de ieșire | 3.1 A |
| Producător | Defender |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
Fără întrebări până acum.


