Încărcător auto 2E 2E-ACR18PDQC-B
- Producator:
- Cod produs:30051
- Available:În stoc300
| Specificații | 1хUSB-C |
| Greutate | 70 g |
| Numărul de porturi USB | 1 |
| Încărcare rapidă | da |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Culoare | negru |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Producător | 2E |
Fără întrebări până acum.



