| Funcție | măsurarea temperaturii aerului , măsurarea umidității aerului |
| Dimensiuni | 55x32x10 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Măsurarea temperaturii aerului | da |
| Determinarea umidității aerului | da |
| Producător | CEM |
| Cod EAN | 2100000801718 |
| Alimentare | CR-9V |
Fără întrebări până acum.

