| Funcție | pentru afânarea a solului |
| Lățimea de lucru până | 9 cm |
| Lungimea | 26 cm |
| Tip | cultivator |
| Material | oțel |
| Titular | nu |
| Producător | Fiskars |
| Cod EAN | 5905568365170 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Funcție | pentru afânarea a solului |
| Lățimea de lucru până | 9 cm |
| Lungimea | 26 cm |
| Tip | cultivator |
| Material | oțel |
| Titular | nu |
| Producător | Fiskars |
| Cod EAN | 5905568365170 |
Fără întrebări până acum.