Gratar electric Camry CR-3053
- Producator:
- Cod produs:78177
- Available:În stoc300
| Putere | 2500 W |
| Dimensiuni | 330x330x110 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Lungimea de lucru | 280 mm |
| Acoperire non-stick | da |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Tip grătar | închis |
| Localizare | transportabil |
| Controlul | mecanic |
| Culoare | inox |
| Garanție | 24 luni |
| Tava pentru picaturi | da |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5903887801973 |
Fără întrebări până acum.


