Ghiveci Lechuza Cube Glossy Triple
- Producator:
- Cod produs:153962
- Available:În stoc300
| Sistem automat de udare | da |
| Forma | dreptunghiulară |
| Colecție | Lechuza |
| Poziție | pe masă |
| Lungimea | 40 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | Ø 10-12 cm |
| Lățimea | 14 cm |
| Inălțime | 14 cm |
| Tip | ghiveci inteligent |
| Volumul rezervorului de apă | 1 l |
| Culoarea | alb , gri , roșu |
| Material | plastic |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Producător | Lechuza |
Fără întrebări până acum.


