Ghiveci Lechuza Coaster Pila
- Producator:
- Cod produs:79981
- Available:În stoc300
| Forma | pătrată |
| Colecție | Pila |
| Poziție | pe podea |
| Lungimea | 35 cm |
| Lățimea | 35 cm |
| Greutate | 0.75 kg |
| Țara de fabricare | Germania |
| Tip | suport |
| Culoarea | negru |
| Material | plastic |
| Producător | Lechuza |
Fără întrebări până acum.


