Generator de spumă RTRMAX RTM7190
- Producator:
- Cod produs:37159
- Available:În stoc300
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Lungimea cablului | 8 m |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 25.5 kg |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 100 l |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | RTRMAX |
| Tipul motorului | electric |
| Alimentare | priză |
| Presiune maximă | 5 Bar |
Fără întrebări până acum.


