Generator de aer cald Ballu BKX-7
- Producator:
- Cod produs:145956
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 225x235x250 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Tensiune | 230 V |
| Putere maxima | 5000 W |
| Zona de incalzire | 60 m² |
| Еlement de încălzire | cermet |
| Mod de ventilație fără încălzire | da |
| Trepte de putere | 2500/5000 W |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ballu |
| Debit de aer | 300 m3/h |
| Cod EAN | 4650064776920 |
Fără întrebări până acum.



